شرکت SeyagyhERP

شرکت راهکار نوین سیاق

مجری پروژه های بزرگ نرم افزاری

‌‌‌‌‌‌آدرس سایت:


‌‌‌‌‌‌ http://SeyaghERP.Com/

پروژه‌های بزرگ نرم افزاری به معنی مکانیزاسیون نیاز نرم افزاری سازمانهای بزرگ است. در یک سازمان بزرگ وجود یک نرم افزار به شرطی که از طراحی و پیاده سازی و جامعیت و تکنیک مناسبی برخوردار باشد ارزش افزوده زیادی را ایجاد میکند.

ارتباط همزمان صدها و هزاران کاربر با نرم افزار و پوشش نیازهای خاص و شرایط پردازش داده‌های سنگین و در نظر گرفتن سلیقه های مخاطبین و استاندارها و ارتباطات و حساسیتها و... از خصوصیت های اجتناب ناپذیر پروژ‌های بزرگ نرم افزاری است که عدم توجه به هر کدام ممکن است به تبعات سنگین منجر شود.

در پروژه های بزرگ نرم افزاری لازم است نرم افزار خودش را با سازمان تطبیق دهد و نه برعکس.

همچنین امکان ایجاد تغییرات و بومی سازی و ایجاد تغییرات خاص از الزامات این نوع پروژه هاست که ابزار سیستم ساز سیاق به همین قصد ایجاد شده است.

گروه نرم افزاری سیاق با کمک تجربه نزدیک ربع قرن خود و ابزارهای نرم افزاری موجود و تکنولوژی به روزی که بر روی آن اشراف دارد میتواند کنار کارفرما یکی از کم هزینه ترین و با کیفیت ترین خروجی‌های مورد نیاز کافرما را شکل دهد.

در ذیل برخی از قابلیت‌های سیاق در کنار دغدغه‌هایی که پوشش می‌دهیم آمده است.

ابزار
 • سیستم ساز سیاق
 • مدیر گردش کار – BPMS
 • گزارش ساز و داشبورد سیاق
تجربه
اجرای ده‌ها پروژه موفق
 • بیش از 5000 مشتری راضی
 • بزرگترین سبد محصولات تحت وب کشور ( بیش از 50 ماژول آماده نرم افزاری)
 • چند هزار کاربر آنلاین همزمان
 • پردازش در جداول چند ده میلیونی
 • نظام یک پارچه بیش از صد شعبه پراکنده در کل کشور
تکنولوژی
تضمین حرکت فنی درست در کنار
 • مدل سرویس گرایی
 • نسخه وب بر پایه جاوا: سیاق بدون مشکل کپی رایت بین المللی – استفاده از ظرفیت های دستگاه کلاینت برای کاهش بار روی سرور
 • Web api ها : وجود هزاران web api که کلیه ماژولهای آماده سیاق هم از همین api ها استفاده میکنند.
دغدغه های پروژه های بزرگ نرم افزاری
نیاز به یکپارچگی در همه حوزه‌های سازمانی

عملکرد جزیره‌ای نهایتا باید به سمت یکپارچگی برود. نیاز است حتی اگر در حال حاضر قصد یکپارچگی را نداریم ولی محصولی را انتخاب کنیم که در آینده این امکان را به ما بدهد.

سیاق بزرگترین سبد محصولات تحت وب کشور را در اختیار دارد و برای تمام نیازهای سازمان‌های بزرگ در همه حوزه ها محصولات آماده ارایه می‌کند.

تغییر نرم افزارهای آماده برای تطابق با نیازهای خاص سازمان

سازمان بزرگ تحمل تطبیق خود با نرم افزار آماده را نخواهد داشت و تبعات تغییر رویه‌ها حتی غیر استاندارد هم برای سازمان زیاد و گاها غیر قابل قبول است. لازم است در مواردی به هر علتی نرم افزار با نیاز سازمان تطبیق پیدا کند.

سیاق با سیاست انتقال خط تولید به محل مشتری این نیاز را پاسخگوست.

تهیه محصول برای حل مشکلات گذشته و جاری است ولی توسعه و کاربری آینده آنهم باید مدنظر باشد

دلیل انجام یک پروژه بزرگ نرم افزاری تعریف اهداف جدید و پوشش نقایص عملکردهای گذشته است. ولی نرم افزار برای امروز و فردا خریداری میشود. لازم است نیازهای فردای سازمان خود را هم درست ببینیم.

سیاق به جای شما با فلسفه رویکرد ERP خود در این خصوص راهکار اندیشیده است و متناسب با رشد سازمان شما رشد ابزارها نرم افزاری مورد لزوم را تضمین میکند.

داده‌های قبلی و انتقال آنها

وجود اطلاعات قبلی در سامانه‌های قبلی یا حتی اطلاعات دستی و اکسلی و... و نیاز به انتقال آنها به سامانه های جدید از دغدغه‌های جدی پروژه‌های نرم افزاری است خصوصا اگر عملکرد سامانه به اطلاعات گذشته وابستگی داشته باشد. سیاق علاوه بر امکان import انواع اطلاعات به سامانه‌های خود ابزارهای convert داده‌ها از انواع و اقسام نرم افزارهای دیگر را دارد.

ارتباط با سایر سامانه‌های سازمان

در یک سازمان بزرگ بیشتر مواقع تعدادی محصول نرم افزاری دیگر در حال کار است و تلاقی اطلاعات پایه و ارتباطات با نرم افزارهای جدید دغدغه ها و مغایرت‌هایی را ایجاد می‌کند.

سیاق با مدل سرویس گرا و ارایه API های خود و خدمات بومی سازی امکان تعامل با این سامانه‌ها را ایجاد می‌کند.

ارتقا فرهنگ سازمانی

استقرار و کاربردی شدن محصول نرم افزاری باعث نیاز آموزشی کاربران و برخی تغییرات در روند ها و کنترل‌ها و... می‌شود. بدیهی است در خصوص برخی این تغییرات به هر دلیلی مقاومت صورت بگیرد که هم سو شدن این مقاومت‌ها و تغییر در فرآیندها نیاز به هدف گذاری درست و مدیریت حرکت و مدیریت زمان دارد.

سیاق تجربه اجرای سیستم‌های بزرگ در سازمان‌های بزرگ با چند هزار کاربر و گستردگی کشوری در کنار کارفرما است تا این مهم شکل گیرد.

انتقال تکنولوژی و تشکیل میز خدمت بومی

حساسیت نرم افزارها در سازمان‌های بزرگ به قدری بالاست که در صورت بروز هر گونه مشکل در هر بخشی که جریان کار را مختل کند سریعا باید حل شود. یکی از راهکارهای مناسب این نیاز تشکیل میز خدمات و حضور نیروهای متخصص پشتیبانی در محل کارفرماست.

بخشی از خدمات سیاق کمک به تشکیل میز خدمت با کمک نیروی های خود کارفرما در قالب انتقال تکنولوژی و آموزش به نیروهای کارفرماست.

دغدغه های مدیران میانی در خصوص پوشش نیازهای خاصشان

مدیران میانی لازم است از جریان کار و نیازهای خاص خود و عدم بروز چالش در روندهای کاری باید خیالشان آسوده شود تا حداکثر همکاری را داشته باشند.

با تشکیل تیم استقرار و دعوت از مدیران میانی جهت حضور در جریان توسعه در هر بخشی از سازمان با کمترین چالش توسعه و استقرار را پیش می‌بریم.

امنیت تبادل و دسترسی به داده ها

وجود نرم افزار به شکل نسخه وب هم قابلیت‌ها و بستر امنیتی را توسعه میدهد و هم امکان حمله و خراب کاری یا دزدی اطلاعات را بالاتر می‌برد.

سیاق به تبع ارایه محصولات به برخی سازمان‌های دولتی در خصوص امنیت تبادل و دسترسی به داده‌ها در این خصوص کاملا مسلح بوده و بالاترین تست‌های امنیتی را پاس میکند.

قدرت پردازش حجم داده و حجم پردازش بالا

مهمترین خصوصیت نرم افزارهای سیاق کد نویسی پشت زمینه سیستم‌ها با در نظر گرفتن حجم داده و حجم پردازش همزمان بالاست نکته‌ای که به چشم دیده نمی‌شود و در عمل باید آنرا دید. ممکن است نرم افزاری در شرایط عادی قابل استفاده باشد ولی بعد از گذشت زمان و زیاد شدن داده‌ها یا در مواقع خاص با تعداد کاربر آنلاین زیاد دچار مشکل شود. مطمئنا این مسئله‌ مهم برای کارفرما، در فازهای بررسی ملموس نیست و زیاد قابل اندازه گیری هم نیست. البته نمونه مشتریان حجیم جاری می‌تواند دغدغه‌ها را پوشش دهد.

نرم افزار سیاق رزومه‌های زیادی در محیط داده حجیم یا پردازش بالا دارد و بخش مهمی از کار واحد تولید رهگیری و پوشش عملکرد سیستم در کاربر همزمان زیاد و برخورد درست با داده‌های حجیم است.

چنانچه نیاز اجرای پروژه‌های نرم افزاری مشابه در سازمان شما مطرح است می‌توانید فرم ذیل را پر کنید تا کارشناسان برای انجام این مهم در کنار شما باشند.
نام و نام خانوادگی
 
شماره همراه
   
توضیحات