گروه نرم افزاری سیاق نتیجه فعالیت 20 سال خود در عرصه مدیریت کسب و کارهای کوچک و متوسط با استفاده از تکنولوژی روز دنیا مانند سرویس‌گرایی و نسخه های هم زمان وب و application در طراحی نرم افزارها در اختیار شما قرار داده است. استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا مانند سرویس‌گرایی در طراحی نرم افزارها و نیز پاسخ گویی و توجه ویژه به سطح رضایت مشتریان جاری و نیاز روز افزون بازار به خدمات تخصصی گویای جهت‌گیری درست این گروه است . محصولات سیاق به دو گروه نرم افزار های شرکتی و نرم افزار های فروشگاهی تفکیک می شود، که گروه نرم افزاری سیاق ارائه دهنده تمامی این نرم افزار ها بر روی مخیط های وب ، ویندوز و موبایل می باشد.

در نرم افزار فروشگاهی قیاس+ تمام استانداردها برای فروشگاه شما پیش بینی شده و تنها با ثبت اسناد خرید و فروش و دریافـــت و پرداخـــت، جریان مالی و حسابــداری کسب و کار شما بصورت خودکار انجام می شود. همچنین امکان اتصال به ابزارهای کمکــی مانند دستگاه بارکــدخوان، ترازوی وزنی، صفحات لمســی، کارتخوان بانکی، پوز فروشگاهی و... جهت سهولت کار و افزایش سرعت در انجام امور فروشگاهی برای شما فراهم گردیده است.

ارائه گزارشات استاندارد مدیریتی، رعایت اصول حسابداری و سودو زیان، یکپارچه سازی اسناد مالی، مدیریت فاکتورهای صادر شده و حواله های ثبت شده، سهولت و دقت در محاسبات حقوق و دستمزد و... از موارد مهمی است که در هر صنف به صورت اختصاصی باید کاملا پاسخ داده شود. در بسته های نرم افزاری قیاس+ با انتخاب کسب و کار خود می‌توانید جزئیات نرم افزار مختص آن صنف را مشاهده نمایید.